KONST / Litografier / Litografi 9343130
*
nr 934 3130
Litografi
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, motivet: 52x41
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:11:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/12 12:19:29
1
300 kr
22/12 18:29:45
2
400 kr
10/1 16:25:35
3
400 kr
10/1 16:25:35
2
400 kr (Budbetjänt)
12/1 09:13:12
4
500 kr
12/1 16:40:16
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier toulouse-lautrec
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Litografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 3130
Litografi
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, motivet: 52x41
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/12 12:19:29 | 1 | 300 kr |
| 22/12 18:29:45 | 2 | 400 kr |
| 10/1 16:25:35 | 3 | 400 kr |
| 10/1 16:25:35 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 12/1 09:13:12 | 4 | 500 kr |
| 12/1 16:40:16 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier toulouse-lautrec
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



